Zamówienie

Drogi ofiarodawco. 

Witaj na stronie Fundacji Tota Tua, gdzie możesz zamówić materiały, które proponujemy :)

 

Wszystkie dobrowolnie przekazane ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów materiałów, ich produkcji, dystrybucji oraz na rozwój dzieła 33-dniowych rekolekcjiModlitwy za Kapłana oraz pozostałych działań statutowych.

 
Przybliżone koszty proponowanych pozycji to 33 złote, zaś koszty wysyłki kurierem to około 17 za jedną paczkę(w jednej przesyłce mieści się od 1-20 pozycji)
PAMIĘTAJ! O dobrowolnej OFIERZE! Wpłacając dobrowolną ofiarę WSPIERASZ Fundację Tota Tua oraz dzieła przez nią prowadzone. 
Dzieła istnieją i mogą się rozwijać dzięki TWOJEMU wsparciu! :) Dziękujemy!

Za wszystkich Ofiarodawców każdego 19 dnia miesiąca sprawowana jest Najświętsza Eucharystia.
 

Ofiarę możesz przekazać w bardzo prosty i szybki sposób klikając w link: https://totatua.org/przelewy24

Więcej informacji oraz inne sposoby przekazania ofiary znajdziesz na naszej stronie: https://totatua.org/chce-wesprzec


Dane do przekazania dobrowolnej ofiary będą wyświetlone również na ekranie podsumowania po zapisaniu formularza.

 

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE PROSIMY SKŁADAĆ POD ADRESEM MAILOWYM [email protected] . ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE ZŁOŻONE PRZEZ FORMULARZ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU NIE BĘDĄ REALIZOWANE! 

 

>>> Jeżeli chcesz aby paczka została nadana do paczkomatu w polu "Dodatkowe informacje" wpisz kod poczkomatu do którego mamy wysłać paczkę. 
Listę paczkomatów znajdziesz na stronie 
https://inpost.pl/znajdz-paczkomat <<<

 

TRAKAT św. Ludwik powinien przeczytać każdy, a szczególnie te osoby, które oddały się lub chcą oddać swoje życie Matce Boźej. Lektura młodości Jana Pawła II, która można powiedzieć zmieniła całe Jego życie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś .. Zachęcamy :)

Żelazny ze stali nierdzewnej z Medalikiem Niepokalanej Maryi z Niepokalanowa o długość 22 cm. Zakłada się go poprzez połączenie ogniw łańcuszka. Niepoświęcony. Zachęcamy do poświęcenia u Ks. proboszcza :)

W kalendarzu znajdziesz 12 wizerunków Najświętszej Maryi Panny z dwunastu polskich Sanktuariów

Domowe Rekolekcje dla chorych, wygłosił Sługa Boży ks. Aleksander Woźny na przełomie lat 60 i 70 XX wieku, który wszystko w swoim życiu oddawał Maryi. Nauczał to, czym tak naprawdę sam żył: DZIECIĘCEGO ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ. Ufamy, że ten czas przeżyty z Maryją będzie umocnieniem w cierpieniu każdego chorego. Zapraszamy, aby podarować każdemu choremu przewodnik Oddania się Matce Bożej. Drodzy Kapłani, zachęcamy Was do tego, aby te Rekolekcje podarowywać chorym w Parafii, tym których wspieracie duszpastersko. Książeczkę można również zanieść chorym podczas comiesięcznych odwiedzin z Komunią Świętą.

W książce znajdziecie 12 (15-minutowych medytacji), warunki nabożeństwa, a także pytania i odpowiedzi dotyczące nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje dla dzieci zakończone aktem oddania się Matce Bożej, kolorowanki, zadania, dziennik pokładowy. Materiały przeznaczone są dla dzieci od 5 -12 lat.

Dane do wysyłki

* Pole obowiązkowe