Zamówienie

 

Drodzy!

Przedstawiamy Wam materiały, które proponujemy jako Fundacja Tota Tua:


1. Rozważania na Pierwsze Soboty Miesiąca.

W książce znajdziecie 12 (15-minutowych medytacji), warunki nabożeństwa, a także pytania i odpowiedzi dotyczące nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.  

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 20 zł. Koszt wysyłki to 13 zł.


2. Książka z rekolekcjami Rodzina33

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje zakończone odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz złożeniem Aktu Zawierzenia Waszej Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu..
Ofiara, którą proponujemy za książkę to 40 zł. Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-15 książek).

 

3. Rodzina33 dla dzieci "Wchodzimy do Arki całą rodziną"

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje dla dzieci zakończone aktem oddania się Matce Bożej, kolorowanki, zadania, dziennik pokładowy. 
Materiały przeznaczone są dla dzieci od 5 -12 lat. Książka ma 80 stron i jest formatu B5. 

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 23 zł. Koszt wysyłki książki to 13 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek).

 

4. Domowe Rekolekcje dla chorych - ks. Aleksander Woźny

Domowe Rekolekcje dla chorych, wygłosił Sługa Boży ks. Aleksander Woźny na przełomie lat 60 i 70 XX wieku, który wszystko w swoim życiu oddawał Maryi. Nauczał to, czym tak naprawdę sam żył: DZIECIĘCEGO ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ. Ufamy, że ten czas przeżyty z Maryją będzie umocnieniem w cierpieniu każdego chorego.  

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 20 zł. Koszt wysyłki to 13 zł.

 

5. Książka z rekolekcjami Oddanie33 dla Kapłanów "Rozpal na nowo charyzmat..."

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 33 zł (1 zł za dzień rekolekcji :)). Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek). 

 

6. Książka z rekolekcjami Oddanie33/Beatyfikacja33/z komentarzami księdza Dominika Chmielewskiego SDB - Wojownicy Maryi/z komentarzami księdza Dominika Chmielewskiego SDB - Urzekająca.pl/z komentarzami księdza Teodora Sawielewicza

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 33 zł (1 zł za dzień rekolekcji :)). Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek). 

 

7. Kalendarz Maryjny na 2022 rok!

Wybraliśmy 12 cudownych wizerunków Najświętszej Maryi Panny z dwunastu polskich Sanktuariów. Każdy z tych wizerunków zasłynął wieloma cudami i łaskami. Ufamy, że przyniosą Wam one błogosławieństwo na każdy miesiąc nowego Roku!

Ofiara, którą proponujemy za kalendarz wynosi 33 zł. Koszt wysyłki kalendarza to 13 zł.


8. Płyta CD z rekolekcjami Oddanie33 

Ofiara dobrowolna.

 

9. Obrazek Modlitwy za Kapłana

Ofiara dobrowolna. Więcej informacji o dziele na stronie https://www.modlitwazakaplana.pl

 

>>> Pakiet numerów "Tota Tua - Magazyn Matki Słowa" <<<
Zamów pakiet dotychczasowych numerów miesięcznika „Tota Tua – Magazyn Matki Słowa".
Ofiara, którą proponujemy za pakiet 12 numerów to 120 zł - 10 zł za jeden egzemplarz. Koszt wysyłki to 17 zł.
Zamówienia można składać poprzez adres mailowy: [email protected], bądź pod numerem telefonu: 690524572 (infolinia działa od godziny 8:00 do 16:00). W zamówieniu mailowym podajemy: imię i nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy dla kuriera oraz ilość kompletów.

 

Przekazując ofiarę wspieracie Fundację Tota Tua oraz dzieła realizowane przez Fundację. 

 

Dane do przekazania dobrowolnej ofiary znajdują się TUTAJ oraz będą wyświetlone na ekranie podsumowania po zapisaniu formularza.

 

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE PROSIMY SKŁADAĆ POD ADRESEM MAILOWYM [email protected] . ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE ZŁOŻONE PRZEZ FORMULARZ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU NIE BĘDĄ REALIZOWANE! 

 * Pole obowiązkowe